Akıllı Doküman Otomasyonu

Çözümler >> Akıllı Doküman Otomasyonu

Akıllı Doküman Otomasyonu

Nedir ?

İş süreçlerinde kullanılan dokümanların, okunması, anlamlandırılması, doğrulanıp sınıflandırılarak yapay zeka ve makina öğrenmesi aracılığıyla bilgiyi kullanılabliir hale getiren işlemler bütünüdür.

Ne Yapar ?

Sözleşmelerden, kira kontratlarından, e-posta gibi yapılandırılmamış yazışmalardan iş süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz verileri çıkartıp elde edilen verileri istediğiniz formatta başka bir platforma aktarabilir.

Avantajları nelerdir ?

  • Farklı türde ve yapıda dokümandan anlamlı veri çıkartılabilir.
  • Doküman tanımlama ve sınıflandırma işlemlerinde başarılı sonuçlar elde edilir.
  • Serbest biçimde yazılmış metinlerden anlamlı veriler çıkartılabilir.
  • Elyazısı ile yazılmış karakterleri dijital karakterlere dönüştürebilir.

Kurulum & Entegrasyon

  • On-premise/Bulut ve SDK desteği
  • Web servis aracılığıyla tüm yazılımlarla entegre edilebilir.
  • UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere robotlarınız ile doğrudan entegre olabilir.

Operasyon

  • Yılın 365 günü 7x24 veri düzeltme ve doğrulama hizmeti.
  • Mevcut modelin yeni tür evraklar için eğitim hizmeti.

Teknoloji

Akıllı Doküman Otomasyonu fotoğraf veya taranmış halde bulunan basit formlardan, serbest biçimde hazırlanmış sözleşmeler gibi karmaşık dokümanlara kadar her türde ve boyutta evraktan en güncel datayı çıkartabilen bir teknolojidir.
Her Türlü Doküman Tasnifi

Sözleşmelerden, kira kontratlarından, e-posta gibi yapılandırılmamış yazışmalardan iş süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz verileri çıkartabilirsiniz. Makine öğrenim teknolojilerinde kullanılan en güncel algoritmaların gücüyle artık belgelerinizin elle tasnif edilip etiketlenmesine gerek kalmamıştır. Unite Yapay Zeka temelli sınıflandırıcılar ile belgeleri anlama, ayırma, yönlendirme işlemlerini otomatik olarak yönetebilirsiniz. İster yapılandırılmış formlarda, isterseniz de fiş, fatura, vergi dökümü, talep, iş emri, işe alım benzeri yarı yapılandırılmış veya yazışma ve sözleşme benzeri yapılandırılmamış belgelerden süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz verileri çıkartıp işleyebilirsiniz. Elde edilen verileri istediğiniz formatta başka bir platforma aktarabilirsiniz.

Toplanan Datanın Kullanımı

Kurumsal otomasyon, doğru verileri elde etmek, işlemek, doğrulamak ve kritik süreçlerde kullanmak için kapsamlı bir platformla başlar. Unite Doküman Zekası, günümüz iş süreçlerinde kullanılan karmaşık dokümanları anlamlandırabilmek için kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş bir Akıllı Belge İşleme platformudur. Alanında dünyanın en önde gelen doküman işleme platformu Abbyy FlexiCapture altyapısı üzerine inşa edilen Unite Doküman Zekası, en iyi NLP, makine öğrenimi ve gelişmiş tanıma yeteneklerini, basit formlardan karmaşık serbest biçimli belgelere kadar her tür belgeyi işlemek için ölçeklenebilir tek bir platformda bir araya getirir. Ad hoc belgelerden zorlu SLA gerektiren büyük hacimli işlerinizi hızlı ve kolayca işleyebilir. Dokümanın alınmasından, teslimata kadar süreci düzenleyen Unite Doküman Zekası, RPA ve BPM gibi içerik odaklı iş uygulamalarını besleyerek kuruluşların müşteri hizmetleri, maliyet azaltma, uyumluluk ve rekabet avantajına odaklanmasına yardımcı olur.

Ürün ve Hizmet Sunumları