Akıllı İş Akışı Otomasyonu

Çözümler >> Akıllı İş Akışı Otomasyonu

Akıllı İş Akışı Otomasyonu

Nedir ?

Servis ve iş akış yönetimi alanında Dünya'da lider konumda olan Servicenow ‘ın güvenli altyapısı ile işletmeler bazında izole domainlere ayrılmış MSP platformudur.

Ne Yapar ?

Farklı kanallardan gelen tüm sorun ve istekleri tek bir merkezi platformda toplayabilemek için servis yönetim uygulamasının çok güçlü bir altyapısı olması gerekmekterdir. ServiceNow tam da bu noktada ihtiyaca son derece güvenli ve esnek bir şekilde ihtiyacı karşılamaktadır.

Avantajları nelerdir ?

  • Herhangi bir ek taahhüt altına girmeden sadece kullanıcılacak lisans sayısı kadar fiyatlandırma
  • %100 ITIL uyumluluk
  • Standard lisanslar ile Incident – Request – Problem – Change – Asset Management modüllerinin kullanımı
  • Hızlı ve Kolay Geliştirme
  • Esnek Raporlama
  • %100 Erişilebilirlik
  • Gelişmiş Entegrasyon Yetenekleri
image

Ölçülebilir Faydalar

50%
Maliyet

7/24 çalışılan insan gücüne oranla hızlı , güvenilir sonuçlar alırsınız. %50'ye varan maliyet tasarrufu sağlayıp insan gücünüzü verimli alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Kullandığın Kadar Öde

Dijital iş gücü, hiç bir taahhütte bulunmadan, kullandığınız kaynak ve işgücü kadar ödeme yapmanızı sağlar.

Kurulum & Entegrasyon

ServiceNow MSP cloud tabanlı bir uygulama olması nedeni ile herhangi bir kurulum eforu gerektirmeden doğrudan kullanılabilir. İlk andan itibaren ITIL uyumlu servis yönetim modülleri aktif olarak gelmektedir. Sadece kurumunuza özel iş akışlarının implementasyonu için özelliştirmeler yapmak gerekmektedir.

 

Bu özelliştirmeler diğer servis yönetim uygulamalarına göre çok daha hızlı ve kolay yapılabilmektedir. Standard bir Servis Yönetimi modülünün özelleştirilmesi ortalama 10 günlük bir proje çalışması ile tamamlanabilmektedir.

 

Teknoloji

Paylaşımlı Tek Platform

Günümüzde şirketlerin ana faaliyetlerini yürütebilmesi için gerekli olan teknoloji ihtiyaçlarının tamamının tek platformdan sağlanması ve doğru platformlara yatırım yapmak son derece önem kazanmıştır. Sadece Bilgi Teknolojileri süreçleri için değil tüm hizmet sağlayan iş birimlerinin (idari işler, insan kaynakları, hukuk vb.) süreçlerini aynı platformdan yönetilmesi ihtiyacı bulunmaktadır.

UniteBT olarak bu alanda Dünya ‘da lider pozisyonunda bulunan ServiceNow iş ortaklığımız sayesinde müşterilerimize paylaşımlı bir platform üzerinde MSP izole edilmiş ve istenilen şekilde özelleştirme ve geliştirme yaparak ServiceNow kullanması sağlanmaktadır.

ServiceNow Gücü ve Altyapısı

Platformun güvenliği global olarak kabul edilmiş bilgi güvenliği standartlarına %100 uyumlu olarak ServiceNow tarafından sağlanmaktadır.

Platform %100 ITIL uyumlu süreçleri (Incident, Request, Problem, Change, Demand, vb.) default olarak kapsamaktadır. Bunun dışında Asset Management, Project Management, Document Management, vb modülleri de aynı platformda aktif ederek kullanabilmeniz mümkündür.

MSP platformu kullanarak çok kısa sürede standard iş akışlarının implemantasyonu sağlanabilir ve projenizi hızlıca canlıya alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmet Sunumları