Akıllı Müşteri Destek Servisleri

Çözümler >> Akıllı Müşteri Destek Servisleri

Akıllı Müşteri Destek Servisleri

Nedir ?

Müşteri, destek talep ve iletişimini her türlü cihaz , lokasyon ve kanaldan erişilebilir hale getiren müşteri deneyimini zirveye taşıyan Destek/Hizmet Masası modelidir.

Ne Yapar ?

Destek ve iletişime dair tüm talepleri merkezi bir sistemde toplar. İş akış kuralları çerçevesinde çözüm adımlarını otomatik olarak uygular. Sürecin insan müdahalesi ve kontrolü gerektirdiği noktada konuyu ilgili departmanlarınıza ileterek konunun sonuçlanmasını sağlar. Toplam sahip olma maliyetleriniz düşerken, müşteri memnuniyetiniz, hizmet kalitesi ve verimliliğiniz artar.

Avantajları nelerdir ?

 • Yükselen hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti
 • Karşılama ve çözüm sürelerinde sürelerinde düşüş
 • Düşük maliyet
 • Farklı kanallardan Hizmet
 • İş süreçlerinde standardizasyon
 • Dijital Dönüşüm
 • SPOC
 • FCR
 • SLA / OLA Yönetimi
 • Eskalasyon Yönetimi
 • Kalite Yönetimi ve Sürekli İyileştirme Hizmetleri
image

Ölçülebilir Faydalar

50%

Maliyet

7/24 çalışılan insan gücüne oranla hızlı , güvenilir sonuçlar alırsınız. %50'ye varan maliyet tasarrufu sağlayıp insan gücünüzü verimli alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Kullandığın Kadar Öde

Dijital iş gücü, hiç bir taahhütte bulunmadan, kullandığınız kaynak ve işgücü kadar ödeme yapmanızı sağlar.

Kurulum & Entegrasyon

Hiç bir altyapı değişikliği, uygulama kurulumu ve lisanslama gerekmeden bulut üzerinden ya da yerinde hizmet vererek sistem kurulumunuz sağlanır ve en kısa sürede hizmet kullanımına başlarsınız.

Operasyon

Tüm iş akışlarınız anlık olarak 7/24 Unite ya da tarafınızdan izlenir. Müdahale edilmesi gerektiğinde gerekli düzenlemeler yapılır. Yeniden öğrenme algoritmaları sayesinde sistem doğru bir şekilde gelişerek çalışmasına devam eder.

 

Teknoloji

Büyük sayılardaki müşteri ve kullanıcı gruplarına kesintisiz destek vermek ve her durumda erişilebilir olmaya dair bütün problemlerin çözümü yüksek SLA hedeflerini yakalamak ve bunun getirdiği yüksek maliyet ve karmaşıklığı çözmenin yolu Akıllı Destek Sistemlerinden geçmektedir.
Hızlı Operasyon Süreleri

Artık operasyondaki tüm iş yükünün insanlar tarafından üstlendildiği 7/24 vardiya döngüsünün sağlanabilmesi için oluşturulan kalabalık ekipler ile yürütülen hizmet anlayışı yok oluyor. Kullanıcı ve müşterilere diledikleri tüm kanallardan kayıt açma, kayıt sorgulama, kullanım ve süreç desteği verilmesi, sürekli tekrarlayan ve aynı işlem adımları uygulanarak çözüm getirilen her türlü sorun ve talepler ile ilgili insansız olarak aksiyon alınan bir dijital platform hizmeti sağlanmaktadır.

Etkin ve Hızlı Süreç Çözümleri

Açılan her kayıt öncelikle bu platform tarafında karşılanarak NLP, ML, AI, TTS, STT, RPA vb. en güncel teknolojiler ile işlenerek uçtan uca insansız olarak çözüm getirilmektedir. Bu platformda yazılı veya sesli olarak iletişeme geçebileceğiniz Dijital Çalışanlar, yazılı talepleri anlamlanlandırarak içerisindeki niyeti algıladıktan sonra çıkan sonuca göre doğrudan ilgilisine iletilmesini sağlayan Auto Dispatcher, Gelişmiş IVR teknolojisi ile

 

Numara, ses tanıma ve kişiden alınan bilgilerin otomatik kayda dönüştürülmesi ve yönlendirilmesi, tekrarlanan ve iş akışı standard olan her türlü Operasyon sürecininin sürüdürülmesini sağlayan RPA entegrasyonu vb. teknolojiler standart hizmet olarak verilmektedir. Bu platformda karşılanan ve aksiyon alınan her türlü işlem için uçtan uca loglama ve gerçek zamanlı kayıt altına alınması sağlanmaktadır.

Azalan İnsan Müdahalesi

Dijital Platform katmanında aksiyon alınamayan, anlamlandıralamayan, öğrenilmiş iş akışları ile eşleşmeyen kısacası istisna olarak tanımlanan her türlü kayıt yardım masası operatörlerine atanmakta ve manuel olarak aksiyon alınması sağlanmaktadır.

Her türlü istisna durumu otomatik öğrenme yöntemi ile yada manuel olarak yapılan analizler doğrultusunda düzenli olarak tekrar öğrenme yapılarak dijital platformda karşılanan kayıt sayısının artırılması sağlanmaktadır.

 

Ürün ve Hizmet Sunumları