image

Kimiz ? & Ne Yaparız?

Hakkımızda >> Kimiz ? & Ne Yaparız?

Unite Bilgi Teknolojileri

1998 yılında Unite'ı ilk kurduğumuzda vizyonumuz, BT yatırımlarınıza öncü hizmet ve sahiplik sunarken, üretkenliğin en üst düzeye çıkarılmasını, maliyetin en aza indirilmesini ve teknolojinin son kullanıcı düzeyinde tesis edilmesi, şirketlerin minimum kesinti ile kurumsal vizyonlarına odaklanmalarını sağlamaktı.

Bugün yaklaşık 23 yıl sonra, bilgi teknolojileri, sadece destek işlevi olarak değil, işletmelerin başarısını tanımlayan stratejik bir işlev olarak Unite’ın vizyonu ile örtüşmektedir.

“Müşterilerimizin ilgili alanlarında başarılı olmalarını sağlamak için teknolojinin avantajlarından yararlanmalarını sağlamak.”

“Müşterilerimizin ilgili alanlarında başarılı olmalarını sağlamak için teknolojinin avantajlarından yararlanmalarını sağlamak.”

Sadece hizmet yönetiminde değil, aynı zamanda kurumlara, Amazon veya Yemek Sepeti gibi tüketici ürünleriyle son kullanıcılarının sahip olduğu hizmet deneyimini ışık hızında karşılayan dijital iş gücü çözümlerinde de lider konumdayız. Oyunun çok erken bir aşamasında, 2013 yılında dijital teknoloji, otomasyon ve makine öğrenimindeki gelişmelerin hizmet yönetiminde oynayacağı hayati roller olduğunu fark ettik ve 2016 yılında dijital iş gücü çözüm bölümümüzü kurduk.

image

Bugün Unite'de Dijital İş Gücü bölümümüz, parola sıfırlama gibi basit görevlerden tam insan müdahalesi gerektirmeyen, veri merkezi, güvenlik ve ağ işlemleri yönetimine kadar hizmetlerin %50'sini karşılamaktadır.  Kendi geliştirdiğimiz dijital asistan teknolojimiz, çalışanlarınızın taleplerini anlamakla kalmaz, aynı zamanda çoğu sorunu veya talebi bir insan etkileşimi ile sorunsuz bir şekilde çözer. Makine öğrenimi çözümlerimiz, servis talebi e-postalarını okuyabilir, içeriği anlayabilir, dağıtabilir ve çözüm ile sorunu takip edebilir.

Unite BT dijital iş gücü çözümleri, hizmet yönetimimizin çalışma şeklini temelden değiştirmekle kalmadı, aynı zamanda şirketlerin çalışma şeklini de değiştirdi. Bugün Bulut platformumuz, kuruluşların içerik IQ'su, belge anlama, akıllı dijital asistanlar, aynı yelpazede makine öğrenimi çözümleri ve RPA'dan oluşan çoklu çözümlerden oluşan alternatif dijital iş gücü çözümlerini yerleşik hale getirmesini sağlıyor. Platformumuz finans, sigorta, ilaç, sektöründen , müşteri kabulü gibi süreçlerden risk değerlendirmesine kadar büyük bir yelpazeye hizmet sunmaktadır.