Uygulamalı Bilişsel Entegrasyon

Servisler >> Uygulamalı Bilişsel Entegrasyon

Uygulamalı Bilişsel Entegrasyon

Nedir ?

Özel makina öğrenim modelleri ve yapay zeka algoritmalarının birleştirilip bulut ya da müşteri lokasyonlu kurulum ile her türlü uygulama kuran akıllı sistem entegrasyonlarıdır.

Ne Yapar ?

Görüntü tanımlama ve işlemeden, risk değerlendirmeye, kredi puanlamadan akıllı veri çıkarmaya, konuşma ve metni anlamaktan tahmine dayalı analiz işlemlerine kadar ihtiyaca özel uygun makine öğrenim modelleri geliştirilmesine imkan tanır.

Avantajları nelerdir ?

  • Ham verileri başarıyla işler.
  • Kolayca tasarlanan modeller.
  • Kolay dağıtılıp ölçeklendirilen modeller.
  • Zamandan tasarruf sağlar.

Teknoloji

Kolay Modelleme Altyapısı

Önde gelen teknoloji sağlayıcılarıyla birlikte ihtiyaca özel makine öğrenim modelleri ve yapay zekâ algoritmalarının geliştirilmesini sağlar. Geliştirilen modelin bulut veya on-premise ortamlarda kullanımına imkan tanır. Gelişmiş entegrasyon yetenekleri ile her türlü uygulama ile iletişim kurulabilir.

Entegre AI Kullanımı

Benzer biçimde tüm video dosyalarınızı sınıflandırabilir ve sınıflandırılan video dosyaları içerisinde bulunan nesneleri tanımlayabilirsiniz.

Görüntü tanımlama ve işlemeden, risk değerlendirmeye, kredi puanlamadan akıllı veri çıkarmaya, konuşma ve metni anlamaktan tahmine dayalı analiz işlemlerine kadar ihtiyaca özel uygun makine öğrenim modelleri geliştirilmesine imkan tanır. Model eğitiminde kullanılacak verilerin normalize edilmesi, etiketlenmesi, eğitilip test etme işlemlerini otomatikleştirir.