Eğitim

Servisler >> Danışmanlık >> Eğitim

Eğitim

Nedir ?

RPA yolculuğuna başlamış veya başlayacak kuruluşların profesyonel olarak RPA kabiliyeti kazanma süreçlerinde ihtiyaç duyacakları kadroların eğitiminde, her biri alanında uzman ve sertifikalı danışmalarımız tarafından verilen eğitimlerdir.

Ne Yapar ?

RPA Awareness, Sales Enablement, Process Selection & Definition, Installation and Configuration, Development Foundation, Advanced Development, Onboarding - Operation & Monitoring, Center of Excellence başlıklarında uzman eğitmenlerimiz tarafından sınırlı sayıda kişiye verilen uygulamalı eğitimlerimizdir.

Avantajları nelerdir ?

  • Tüm eğitimler sınıf ortamında ve uygulamalı olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Karşılaşılan problemlere uzman danışmanlar ile birebir çözüm bulma imkânı.

Eğitim

Kapsamlı Eğitim İçeriği

Unite alanında uzman ve sertifikalı eğitmenleri tarafından kurumlara özel düzenlenen Blue Prism, UiPath ve COE eğitimlerinde mevcut tecrübelerini uygulamalı olarak katılımcılarla paylaşmaktadır. RPA Farkındalık, Süreç Seçme ve Tanımlama, Kurulum ve Konfigürasyon, Süreç Geliştirme, İleri Seviye Süreç Geliştirme, Operasyon ve İzleme, Center of Excellence başlıkları altında oldukça geniş eğitim portföyüne sahip olan Unite şimdiye alanında öncü oldukça fazla sayıda firma ile tecrübelerini paylaşmıştır.